Prezent dla seniora, czyli co dziadek i babcia wiedzą na pewno

Dojrzali ludzie zdają sobie sprawę z tego, że nie ma na świecie nic cenniejszego niż dobrze spędzony czas. To jedyne dobro, którym zostaliśmy obdarzeni sprawiedliwie: bogaci i biedni, zdrowi i chorzy, młodzi i starzy – mają do dyspozycji 24 godziny na dobę. Różnimy się tylko długością życia, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Czasu nie da się kupić ani zarobić. Im człowiek jest starszy, tym bardziej ma tego świadomość.

Nasi dziadkowie i babcie wiedzą, że wspomnienia to jedyna rzecz, której nikt nie może im odebrać. Doskonale zdają sobie sprawę, że kolejne przedmioty w ich życiu to tylko kłopot i obciążenie. Właściwie niczego już nie potrzebują, jeśli chodzi o dobra materialne. Gromadzą i kolekcjonują wiedzę, doświadczenia i emocje.

Dawno już wyrośli z etapu skupiania się wyłącznie na swoim ego i na własnych potrzebach. Wolą dawać niż brać. Rzadko stawiają na pierwszym miejscu własną wygodę.

A może właśnie dlatego warto raz na jakiś czas sprezentować im coś, co będzie tylko dla nich? Nie foremkę do lepienia pierogów dla całej rodziny i nie szachy, których zasad dziadek ma nauczyć wnuczki. Coś, co sprawi, że będą mogli wreszcie choć przez chwilę skupić się na własnym odpoczynku.

(źródło: zwierciadlo.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz

Lipiec 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Nasze produkty

Więcej wpisów

Zapisz się do naszego newslettera

Nasi subskrybenci mogą liczyć na wspaniałe pomysły, dużą dawkę inspiracji, a także najnowsze informacje na temat naszych produktów i wpisów. Serdecznie zapraszamy!

Kim jesteśmy?

Po prostu kochamy uszczęśliwiać ludzi, a także pomagać w wyborze odpowiedniego podarunku. Dzięki naszej stronie znajdziesz inspiracje na prezent, który bardzo zaskoczy obdarowanego seniora.

Również zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby inspiracja była z Tobą na co dzień!

Polityka cookies

Strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na ich użycie.

Copyright © prezentdlaseniora.pl, 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.