O stronie

Dziadkowie, babcie, sąsiedzi, rodzice… Seniorzy otaczają nas wszędzie. Przychodzą też momenty, kiedy chcemy pokazać im, ile dla nas znaczą — ich mądrość, doświadczenie, miłość. Chcąc znaleźć idealny prezent, nierzadko napotykamy na proste problemy: czy na pewno ten wybór przypadnie do gustu naszemu seniorowi.

Strona ta powstała, aby zapobiec kolejnym wahaniom czy brakom inspiracji. Doradzamy, jak pozytywnie zaskoczyć seniora naszym podarunkiem i okazać mu szacunek i ciepłe uczucia, jakim go obdarzamy. Jeśli jednak nie znajdziesz nic, co mogłoby Cię zainteresować lub masz pewne sugestie, zapraszamy do kontaktu mailowego.

Również zachęcamy do skorzystania z naszego newslettera — prócz powiadomień o najciekawszych postach pojawią się tam inspiracje i interesujące pomysły na prezent.

Życzymy miłego korzystania!

pds-9

„Nie trzeba wydawać fortuny na prezent, aby jednocześnie sprawić dziadkowi i babci radość. Tak naprawdę liczy się pamięć. Zakupiony prezent może być drobiazgiem, najważniejsze jest okazane zainteresowanie. Karty lub popularne gry planszowe, poczynając od tych klasycznych jak: chińczyk, puzzle czy łamigłówki kształtują wyobraźnię, a także logiczne myślenie. To doskonały sposób na stymulację mózgu i utrzymanie szarych komórek w jak najlepszej kondycji. W podeszłym wieku ma to duże znaczenie, ponieważ systematyczne ćwiczenia umysłowe redukują ryzyko wystąpienia problemów koncentracją i pamięcią. To też świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu podczas rodzinnych spotkań” (źródło: aktywni-plus.pl)

Zapisz się do naszego newslettera

Nasi subskrybenci mogą liczyć na wspaniałe pomysły, dużą dawkę inspiracji, a także najnowsze informacje na temat naszych produktów i wpisów. Serdecznie zapraszamy!

Kim jesteśmy?

Po prostu kochamy uszczęśliwiać ludzi, a także pomagać w wyborze odpowiedniego podarunku. Dzięki naszej stronie znajdziesz inspiracje na prezent, który bardzo zaskoczy obdarowanego seniora.

Również zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby inspiracja była z Tobą na co dzień!

Polityka cookies

Strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na ich użycie.

Copyright © prezentdlaseniora.pl, 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.