Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka?

Kolejne krzyżówki, spersonalizowany kubek, odcisk dłoni wnuków czy patelnia, odpadają. Na Dzień Babci i Dziadka warto postarać się o praktyczny prezent, który sprawi dziadkom autentyczną radość, coś czego sami by sobie nie kupili. Z tego względu dobrym pomysłem będzie telefon komórkowy, na który będziemy do nich regularnie dzwonić. Telefon dla

Czytaj więcej »

Prezenty dla babci

Wielu cudzoziemców spytanych o to, jakie jest ich najbardziej urocze wspomnienie z pobytu w Polsce, bez wahania odpowiada – polskie babcie! Nic dziwnego, że zagraniczni goście zazdroszczą nam ukochanych seniorek. Zawsze zatroskane o wnuków, mistrzynie domowych potraw i wypieków, które z uśmiechem nalegają na dokładkę, to nasz narodowy skarb. To za babcine

Czytaj więcej »

Zapisz się do naszego newslettera

Nasi subskrybenci mogą liczyć na wspaniałe pomysły, dużą dawkę inspiracji, a także najnowsze informacje na temat naszych produktów i wpisów. Serdecznie zapraszamy!

Kim jesteśmy?

Po prostu kochamy uszczęśliwiać ludzi, a także pomagać w wyborze odpowiedniego podarunku. Dzięki naszej stronie znajdziesz inspiracje na prezent, który bardzo zaskoczy obdarowanego seniora.

Również zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby inspiracja była z Tobą na co dzień!

Polityka cookies

Strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na ich użycie.

Copyright © prezentdlaseniora.pl, 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.